Hijyenik Ped Çeşitleri ve Fiyatı - Kişisel Bakım Ürünleri - Mondy Shop'ta

Kişisel bakımın önemli bir parçası, kadınların günlük hayatta kullandığı hijyenik pedlerdir. Mondyshop.com.tr olarak sizlere en kaliteli ve hijyenik pedleri sunuyoruz.

HijyenikPedler:
Kadınlar için hijyenik pedler, özellikle adet döneminde büyük bir rahatlık sağlar. Hijyenik ped kullanmak, cildinizin temiz kalmasına yardımcı olur ve enfeksiyon riskini azaltır. Mondyshop.com.tr olarak sizlere farklı boyutlarda hijyenik ped seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca doğal içerikli ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerimiz sayesinde cildinize zarar vermeden güvenle kullanabilirsiniz.

Özel Teknoloji ile Üretilen Pedsan Pedler:
Mondyshop.com.tr olarak sizlere Pedsan marka hijyenik pedleri de sunmaktayız. Bu ürünler, özel teknoloji ile üretilmiş olup cildinize zarar vermez ve maksimum koruma sağlar. Pedsan hijyenik pedler, süper ince tasarımları sayesinde tamamen doğal hissettirir ve rahatlık sağlar. Ayrıca nefes alabilen yüzeyleri sayesinde terlemeyi engelleyerek gün boyu temizlik hissi yaşamanızı sağlar.

Tüm hijyenik ped seçeneklerimizin yanı sıra, uygun fiyatlı seçeneklerimiz de mevcuttur. Siz de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz hijyenik pedlere Mondyshop.com.tr aracılığıyla kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Mondyshop.com.tr olarak amacımız, sizlere en kaliteli ve hijyenik kişisel bakım ürünlerini sunmaktır. Siz de günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz hijyenik pedleri tercih ederek daha sağlıklı ve temiz bir yaşam sürdürebilirsiniz.

 

O.b Pro Comfort Super Plus 16 Tampon 96%

O.b Pro Comfort Super Plus 16 Tampon

Fırsat Ürün

Cilde dost pamuk dokusu ile konforlu bir kullanım deneyimi sunan O.b. Tampon Süper, özel günlerinizd..

19,29TL 458,57TL

O.b. ProComfort Tampon Mini 16’lı

Fırsat Ürün

O.B. ProComfort Tampon Mini 16’lı Mükemmel rahatlık ve güvenli koruma için dynamic fit teknolojisi..

36,35TL 569,74TL

Tiens Airiz Hijyenik Günlük Kullanım Kadın Pedi 30 lu

Tiens Airiz Hijyenik Günlük Kullanım Kadın Pedi 30'lu, hijyenik ve konforlu bir kullanım sunan üstün..

383,48TL

Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi 6 lı Paket 98 Adet

Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi 6'lı Paket 98 Adet (60 Günlük + 30 Gündüz + 8 Gece), kadınların günl..

2.041,78TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)